Prostat Seti İçeriği

Srv Prostat Setin İçeriği Nedir ?

Özellikle kolay kullanımı ile bilinen aynı zamanda doğal olması sebebiyle çoğu kişinin tercihi Srv prostat seti olmuştur. Birbirinden farklı ürünlerin birleşmesi ile set halini alan ve özellikle doğal olması sebebiyle kişilerin dikkatini çeken Srv prostat seti içerisinde; 1 adet Yakıotu Çayı-14 süzen poşet, 1 adet yakıotu bitkisel tablet 30 kapsülx 600 mg ve 1 adet Yakıotu karışım macunu 400 gr ile birlikte set halinde gönderilmektedir.

Srv Prostat Seti Nasıl Kullanılır?

Yakıotu Macunu Kullanımı: Prostat seti içerisindeki Yakıotu macunu her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı alınır.

Yakıotu Çayı Kullanımı: Yakıotu çayını 1 fincan kaynamış suya 1 poşet eklenerek 5 dakika demlenmesini bekledikten sonra tüketilir. 42 süzen poşet şeklinde bulunmaktadır.

Yakıotu Tablet Kullanımı: Yakıotu Tablet kullanımı sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere birer tablet bol su ile alınır ayrıca toplam 90 adet tablet şeklinde bulunur.

Ayrıca yakı otu çayı nasıl içilir, yakı otu çayı ne işe yarar, yakı otu çayı fiyatı, yakı otu çayı faydası, yakı otu çayı ne işe yarar, yakı otu çayı neye iyi gelir, yakı otu çayı zararları gibi soru başlıklarına sitemizden ulaşabilir sipariş için hızlı sipariş hattından ulaşım sağlayabilirsiniz.